Markalarımız

Dünyanın önde gelen markaları.
Güven Yapı Parke'nin ayrıcalıklı müşterilerine katılmak için

Showroom'a bekliyoruz.

Emotion®

Bölge bayiliğini yaptığımız Emotion Dünyanın lider laminat parke üreticilerinden EGGER Floor Products tarafından üretilmekte olup Türkiye'ye 31. ve 32. sınıflarda ithal edilmektedir. Ürün tüm Avrupa Kalite Belgelerinin yanı sıra TSE belgesinede sahiptir. 31. Sınıf 10 yıl ve 32. Sınıf 20 yıl garantiye sahip tek üründür

Harmony Floor

EGGER Floor Products tarafından Almanya'da üretilen HarmonyFloor , Türkiye'ye 31. ve 32. sınıf olarak ithal edilmektedir. 31. Sınıf 10 yıl ve 32. Sınıfda 15 yıl garantiye sahiptir.

Edessa Mobilya

Mutfak ve banyo dolaplarımızda EDESSA marka kapakları kullanmakta olan Güven Yapı Parke MDF üzerine ithal PVC kaplanarak imal edilen Mebran kapaklarıda kullanmaktadır

Tuna Çelik Kapı

Türkiye'nin en büyük çelk kapı üreticilerinden olan Tuna Çelik Kapı'nın bayiliğini yapmaktayız.

TEKA

Güven Parke  olarak ürünlerimizde Dünya'nın Lider ankastre ürün üreticilerinden olan TEKA'nın ürünlerini kullanmaktayız. Ayırca Teka ürünlerinin satışınıda üslenmekteyiz.

Bakış Kapak

BAKIŞ KAPAK; gücünü ve ilhamını siz değerli müşterilerinden,bilgi ve teknolojisini uzman kadrosundan alarak emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Vestel

Türkiye'nin en büyük firmalarından olan Vestel marka ankastre ürünleri, Güven Parke'de bulabilirsiniz..

Silverline

Özgün tasarım anlayışı üretimin, farklılığın ilk adımıdır. İyi tasarlanmış bir ürün, o markayı şiirsel bir dille temsil eder.