Laminat Parke

Dünyanın önde gelen markaları.
Güven Yapı Parke'nin ayrıcalıklı müşterilerine katılmak için

Showroom'a bekliyoruz.

Laminat Parkede Dünyanın iki dev markası olan emotion® ve Harmony Floor'un desen ve renk çeşitlerini görmek için lütfen aşağıdaki markalardan birini seçiniz..

 

Bölge bayiliğini yaptığımız Emotion Dünyanın lider laminat parke üreticilerinden EGGER Floor Products tarafından üretilmekte olup Türkiye'ye 31.Sınıf , 32. Sınıf ve 33. sınıflarda ithal edilmektedir. Ürün tüm Avrupa Kalite Belgelerinin yanı sıra TSE belgesinede sahiptir. 31. Sınıf 15 yıl ve 32. Sınıf 20 yıl garantiye sahip tek üründür.

EGGER Floor Products tarafından Almanya'da üretilen HarmonyFloor , Türkiye'ye 31. ve 32. sınıf olarak ithal edilmektedir. 31. Sınıf 15 yıl ve 32. Sınıfda 20 yıl garantiye sahiptir.

Bölge bayiliğini yaptığımız Emotion Dünyanın lider laminat parke üreticilerinden EGGER Floor Products tarafından üretilmekte olan 33.Sınıf Laminat parke, tüm Avrupa Kalite Belgelerinin yanı sıra TSE belgesinede sahiptir.33. Sınıf 25 yıl garantiye sahip tek üründür.

EGGER Floor Products tarafından Almanya'da üretilen VİVO , Türkiye'ye 31. sınıf olarak ithal edilmektedir. 7mm 'de 12 yıl, 8mm 'de 15 yıl garantiye sahiptir.